1:13
Irak, diga e Mosulit nën kontroll të plotë - Top Channel Albania - News - Lajme
Raportimet nga Lindja e Mesme thonë se luftëtarë kurdë të Peshmergës dhe trupat irakene ka...
published: 18 Aug 2014
0:51
Video e Sarandës para Kryeministrisë - Top Channel Albania - News - Lajme
Në mbrëmje, përfaqësues të Partisë Demokratike shfaqën para Kryeministrisë videoskandalin ...
published: 18 Aug 2014
2:13
Ballkani përplaset për Samitin e Berlinit - Top Channel Albania - News - Lajme
Ende pa nisur Konferenca për Ballkanin në Berlin me 28 Gusht 2014 janë shfaqur përplajest ...
published: 18 Aug 2014
2:44
Flet denoncuesja e skandalit seksual - Top Channel Albania - News - Lajme
Elvira Gega, gruaja që denoncoi Agron Canen ish-përfaqësues i zyrës së deputetit socialist...
published: 17 Aug 2014
1:50
Papa: Ja pse do të shkoj në Shqipëri - Top Channel Albania - News - Lajme
Për herë të parë Papa Françesku tregon arsyet se pse zgjodhi të vizitojë Shqipërinë....
published: 18 Aug 2014
3:01
Heroi i heshtur Pandi Toçe - Top Channel Albania - News - Lajme
Pandi Toçe u largua nga kjo jetë shumë ndryshe nga njerëzit e zakonshëm. Ai nuk u mbyt në ...
published: 18 Aug 2014
1:24
Pallat 20-katësh te diga e liqenit - Top Channel Albania - News - Lajme
PS ka denoncuar ndërtimin e pallatit më të ri 20-katësh, anash digës së liqenit Artificial...
published: 18 Aug 2014
1:01
Skënderbeu fiton Superkupën - Top Channel Albania - News - Lajme
Skënëdrbeu është fituesi i Superkupës së Shqipërisë, trofe të cilin e fiton për të dytin v...
published: 17 Aug 2014
34:21
Edicioni Informativ, 18 Gusht, Ora 19:30 - Top Channel Albania - News - Lajme
Edicioni Informativ, 18 Gusht, Ora 19:30 - Top Channel Albania - News - Lajme...
published: 18 Aug 2014
3:12
`Jo qeverisjes gjithëpërfshirëse` - Top Channel Albania - News - Lajme
Kur kanë mbetur vetëm tre ditë nga mbajtja e seancës dëgjimore në Gjykatën Kushtetuese, ko...
published: 18 Aug 2014
1:47
Assange në gjendje të rëndë shëndetësore - Top Channel Albania - News - Lajme
Themeluesi i Wikileaks, Julian Assange, ka thënë gjatë një konference për shtyp se do të l...
published: 18 Aug 2014
1:30
Protestat në Ferguson - Top Channel Albania - News - Lajme
Shteti amerikan i Missourit ka vendosur të dislokojë Gardën Kombëtare në Ferguson, për shk...
published: 18 Aug 2014
1:58
Shtohen infeksionet bakteriale - Top Channel Albania - News - Lajme
Temperaturat e larta dhe ndotja e ambientit kanë rritur numrin e infeksioneve bakteriale n...
published: 18 Aug 2014
1:48
Korçë, protestë për banesat sociale - Top Channel Albania - News - Lajme
Një grup të pastrehësh në qytetin e Korçës protestuan para bashkisë së qytetit ndërsa po m...
published: 18 Aug 2014
Youtube results:
1:12
Sulm ndaj karvanit me njerëz - Top Channel Albania - News - Lajme
Ukraina ka akuzuar rebelët pro-rusë gjatë së hënës se kanë goditur një autokolonë autobusë...
published: 18 Aug 2014
1:52
Xhihadisti i vrarë në Siri - Top Channel Albania - News - Lajme
Familjarët e 24-vjeçarit nga Dragostunja, i vrarë në Siri deklarojnë se Idajet Balliu kish...
published: 16 Aug 2014
2:41
Qeveria, padi universiteteve private - Top Channel Albania - News - Lajme
Ministria e Arsimit do të publikojë raportin e plotë të kontrollit të Inspektoriatit të Ar...
published: 18 Aug 2014
1:54
Biznesi, propozime për paketën fiskale - Top Channel Albania - News - Lajme
Sipërmarrja private i ka drejtuar qeverisë një sërë propozimesh që synojnë përmirësimin e ...
published: 18 Aug 2014
×